HAKKIMIZDA
IK YÖNETİMİ . İŞ VE YAŞAM DENGESİ . KOÇLUK . TAKIM . VİZYON . İŞ ORTAĞI . UZMAN DANIŞMANLAR . SEKTÖREL YAKLAŞIM . KATMADEĞER . ETİK DEĞERLERE BAĞLILIK . ÖZGÜVEN . AİDİYET . YÜKSEK MOTİVASYON . EĞİTİM //

HİZMETLERİMİZ
Günümüzde nitelikli insan kaynağına ulaşmak şirketlerin en önemli hedeflerinin başında gelmektedir. Aynı şekilde çalışanlar da kariyer planlarında kendilerine değer katacak şirketleri seçmeye gayret etmektedirler. Bu döngü daha yaratıcı bir kurum-çalışan ilişkisini zorunlu hale getirmekte ve her iki taraf için de kazan kazan stratejisine destek olmaktadır.

Pandora IK, sadece kurumları iyi analiz etmiş olmakla kalmayıp, kişilerin niteliklerini de doğru değerlendirip, ilgili kurum kültürlerine uygunluğunu onaylayarak birlikte çalıştığı kurumlara ve kişilere katma değerli destek olmaktadır.

Pandora IK, 13 yıllık sektör tecrübesi ile ihtiyaçlarınıza en üst düzeyde cevap verebilecek, size özel İK danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sizin için sağladığımız çözümler:

>İş analizi ve görev tanımları,
>Norm kadro çalışması ve organizasyon şemasının oluşturulması,
>İşe alım sürecinin kurulması,
>Oryantasyon programının oluşturulması,
>Eğitim ihtiyaç analizinin yapılması,
>Eğitim sisteminin kurulması,
>Performans yönetimi sisteminin oluşturulması,
>Ödül ve uyarı sisteminin oluşturulması,
>Yetenek havuzunun oluşturulması,
>İşgücü yedekleme ve kariyer planlama sisteminin oluşturulması,
>Ücret araştırmaları ve ücret politikalarının belirlenmesi,
>Ücret ve yan haklar sisteminin kurulması,
>Çalışan memnuniyeti anketi,
>İK yönetmeliğinin hazırlanması,
>Koçluk sisteminin yapılandırılması,
>Kurum içi entegrasyon/adaptasyon koçluğu eğitimleri,
>İşten çıkış sürecinin yönetimi.

PANDORA IK Danışmanlık
Personel ve Üst Düzey Yönetici Seçme- Yerleştirme hizmeti temin etmektedir.

PANDORA EDU
Yaşamın her alanında eğitimin yeri kaçınılmazdır. Üniversite sonuna kadar verilen alan uzmanlığı eğitimlerinin hala genel kaldığı bir dünyaya evrilmiş bulunuyoruz. Şirketler geleceğini kurgularken yenilikçi yaklaşımları artırmak için çalışanlara özel eğitimlere ihtiyaç duymaktadır. Alınan özel eğitimler ile şirket kültürü gelişirken, aidiyet artmakta ve buna bağlı entellektüel sermaye şirketlerini daha değerli kılmaktadır.

Eğitim hizmetlerimiz firmanıza özel olarak planlanmaktadır. Sektörün en iyi uzmanları ile, eğitim ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve şirket politikalarınıza ve hedeflerinize en uygun olan eğitim programını deneyimli çözüm ortaklarımızın katkılarıyla sizin için oluşturmaktayız.

Yandex.Metrica